به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ داکتر محمد قاسم وفایی زاده سرپرست وزیر وزارت اطلاعات و فرهنگ امروز در نشست با ناشران، تاکید کرد که این وزارت در حل مشکلات ناشران اقدام جدی انجام می دهد.

بِأَیِّ ذَنبٍ قُتِلَت؟!

در حمله تروریستی که در روز شنبه 18 ثور/اردیبهشت 1400 و در روزهای آخر ماه مبارک رمضان به مکتب دخترانه"سیدالشهدا" در منطقه کوه چهل دختران در دشت برچی  شهر کابل صورت گرفت،  بیشتر از ۲۰۰ نفر از کودکان بی گناه شهید و زخمی شدند.

اولین کتاب مشترک درسی «روان شناسی عمومی»  با مشارکت تعدادی از استادان مطرح روان شناسی دانشگاههای افغانستان و توسط انتشارات رویش (ناشر تخصصی کتابهای روان شناسی در افغانستان) و انتشارات صبح امید چاپ شد.

کتاب روان شناسی عمومی ویژه نرسنگ و قابلگی مطابق مفردات درسی  مضمون روان شناسی عمومی پوهنتون علوم طبی کابل برای رشته های نرسنگ و قابلگی توسط انتشارات رویش (ناشر تخصصی کتابهای روان شناسی در افغانستان) و انتشارات صبح امید چاپ شد.

یحیی جواهری در سال ۱۳۳۰ در شهر مزار شریف متولد شد. او تحصیلات دورۀ ابتدایی و دبیرستان خود را در بلخ گذراند و پس از اتمام آن به دانشگاه کابل رفت. او در رشتۀ حقوق و علوم سیاسی فارغ‌التحصیل شد. یحیی جواهری سال های  زیادی از عمر خود را به غنی‌سازی‌ ادبیات افغانستان اختصاص داد  و سرانجام بامداد سه شنبه، 26 اسفند،  در بستر بیماری در شهر مزارشریف،  از دنیا رفت.

کلیه حقوق متعلق است به انتشارات صبح امید
دیزاین شده در سما